Co Vám můžeme nabídnout?

GENERÁLNÍ ÚKLID

Generální úklid doporučujeme objednat 1-2x ročně. Nejčastěji se jedná například o vánoční, velikonoční nebo po-stavební úklid

Odstraníme běžný nepořádek, a navíc se zaměříme na místa, která se běžně neuklízejí. Umyjeme okna, vyčistíme podlahy i pohovku, vymeteme rohy do poslední pavučiny. Zařídíme, aby váš domov byl opět svěží. Uklizený prostor vám zaručeně zvedne náladu.

PRAVIDELNÝ ÚKLID

Pravidelnou dávku čistoty ve vaší domácnosti. Vysávání, vytírání, mytí koupelny a toalety nebo utírání prachu. To vše a mnohem víc si můžete navolit v rámci pravidelného úklidu.

Pravidelný úklid domácnosti můžete mít bez starostí. Neodpírejte si vaše koníčky a čas na rodinu kvůli úklidu. Vaše domácnost bude čistá a provoněná i bez vašeho zásahu. Nechte váš pravidelný úklid na nás.

ÚKLID SPOLEČNÝCH PROSTOR

Společné prostory v bytovém domě jsou vstupní branou vašich domovů. Čistota a pořádek ve společných prostorách přispívá ke spokojenosti obyvatel domu. Tyto maličkosti, jako je vytřená podlaha, odstraněné šlápoty, ťapky od psů nebo zametený chodník dělají rozdíl v kultuře bydlení.

Zařídíme pro vás úklid vašich společných prostor – týdně, měsíčně nebo třeba čtvrtletně.

PRÁCE NA ZAHRADĚPráce na zahradě a okolo domu, prořez a stříhání křovin, živých plotů a stromků, výsadba stromů a zeleně a jejich kácení - práce s motorovou pilou, nebo třeba sečení trávy.

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A SEDAČEK

Váš koberec nebo sedačka bude opět zářit novotou! Používáme léty osvědčenou vysoce výkonnou a zároveň šetrnou metodu hloubkového čištění, tzv. extraktorový způsob (za pomocí speciálního čistícího stroje). Propíraná plocha je čištěná tlakem vody spolu s působením čisticího prostředku a následně odsávána zpět do čistícího stroje. 

Jedná se o nejúčinnější způsob, jak opravdu vyčistit zejména namáhané koberce. Pečlivou a systematickou prací odstraníme z Vašeho koberce nebo sedačky maximální množství nečistot, skvrn, špíny a prachu.

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ VOZIDEL

Nabízíme ekologické čištění interiérů aut, které zahrnuje čištění autosedaček, palubní desky nebo podlah vašeho vozu.

Váš vůz bude zářit novotou :)Hledáte ceník? Tak ten u nás nemáme. Každý úklid je svým způsobem specifický..

Cenu Vám rádi stanovíme individuálně po upřesnění rozsahu prací a jeho časové náročnosti. V případě jednodušších úkolů jsme schopni sdělit alespoň orientační cenu po telefonu. Složitější úkoly si s Vámi rádi projdeme společně na bezplatné osobní prohlídce.
ÚKLIDOVÉ SLUŽBY ČESKÝ RÁJ
Anděla Hejduková & Martin Hejduk
Sedmihorky 43, 511 01 Karlovice
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!